Eesti parim toiduaine

M.V.Wool on osalenud kahel aastal Eesti Parima Toiduaine valimisel ja mõlemal korral oleme tulnud kõige kirkama auhinnaga võistlusest välja. Meie ise usume, et selle taga on meie suur soov areneda organisatsioonina, tuua Eesti rahva toidulauale uusi ja huvitavaid kalatooteid ja meie fookus kvaliteedile.

Marineeritud angersäga 250g purk võitis ´´Eesti Parima Toiduaine´´ tiitli aastal 2013. See oli aasta, kus angersäga, kui kalatoode jõudis Eestis poelettidele ja inimestel oli võimalus esmakordselt seda kala maitsta. Selle toote tootmise tegi meile võimalikuks Avo Leok, kes hakkas kvaliteetselt angersäga Eestis kasvatama. Angersäga kasvatamine on aastate jooksul populaarsust kogunud ja pakkumisi tuleb nii Lätist, kui Poolast, kuid oleme jäänud truuks Eestis kasvatatud kvaliteetsele toorainele!

Külmsuitsu klaarsäga viilud õlis 170g võitis ´´Eesti Parima Toiduaine´´ tiitli aastal 2018. Sarnaselt angersägale on tegemist täiesti uue tootega Eesti poelettidel. 2017 aastal tuli meie juurde Raimo Pajusalu kellel oli plaan hakata Eestisse klaarsäga tooma ja otsis kogemuste ja pikaajaliselt tegutsenud ettevõtet, kes suudaks nii Eestile, kui ka maailmale täiesti tundmatut kala turustada. Võtsime väljakutse vastu ja hakkasime võimalusi otsima, kuidas nii tundmatut kala inimestele tutvustada. Tootearendus vältas pea aasta, kui saime valmis ideaalse toote just külmsuitsu klaarsäga viilud õlis näol. Kuna oleme oma toodete suhtes väga kriitilised, siis selle aastane võit tuli suure üllatusena. Konkurents oli võistlusel tihe ja oleme ülimalt õnnelikud, et meie pingutusi hinnatakse nii suure tiitliga.